Рейди

01 Листопада, 2022 р., 16:10
28 жовтня  2022 року спеціалістами  служби у справах дітей виконавчого комітету Тарашанської сільської ради спільно з в.о. голови, секретарем Тарашанської сільської ради - Оленою АНДРОНІК, старшим інспектором ЮП - Валентином УРСУ проведено  вечірній профілактичний рейд по закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг та  громадського харчування, а також по місцях загального відпочинку Тарашанської територіальної громади. Метою рейду було: - проведення комплексних заходів щодо виявлення дітей, схильних до вчинення правопорушень;   - виявлення порушень правил торгівлі спиртними напоями та тютюновими виробами дітям у розважальних та торгівельних закладах; - виявлення дітей,  які перебували після 22:00 без нагляду дорослих; - профілактично-виховна робота серед неповнолітніх. За результатами рейду слід відзначити факт того, що були виявлені неповнолітні, які проводили своє дозвілля на вулицях громади у вечірній час. З неповнолітніми проведено попереджувальні профілактичні бесіди щодо наслідків вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та правопорушень, а також недопущення перебування на вулицях в комендантську годину, З неповнолітніми проведено попереджувальні профілактичні бесіди щодо наслідків вживання алкогольних напоїв, тютюнопаління та правопорушень,  батьків попереджено про адміністративну відповідальність. Учасниками рейду проведено роз’яснювальну роботу із персоналом та  усіх відвіданих закладів, пояснили їм правові наслідки недотримання законодавчих актів України щодо порядку перебування дітей у закладах, в яких провадиться діяльність у сфері розваг та в закладах громадського харчування у нічний час, а також про заборону продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів неповнолітнім. Хочемо зауважити що ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов’язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми віком від чотирнадцяти до шістнадцяти років правопорушення, відповідальність за яке передбачено Кодексом України про адміністративні правопорущення, крім порушень, передбачених частинами третьою або четвертою статті 173 - 4 цього Кодексу, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від п’ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Вчинення неповнолітніми діянь, що містять ознаки кримінального правопорушення, відповідальність за які передбачена Кримінальним кодексом України, якщо вони не досягли віку, з якого настає кримінальна відповідальність, - тягне за собою накладення штрафу на батьків або осіб, які їх замінюють, від ста до трьохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Наголошуємо що на території Тарашанської територіальної громади комендантська година розпочинається о 24 годині та триває до 5 години ранку. Вона, спрямована перш за все на те, щоб підвищити рівень батьківської відповідальності. Адже саме батьки несуть відповідальність за те, що діти у вечірній час знаходяться бездоглядні. Тому що у вечірній час вони стають особливо незахищеними. Служба у справах дітей звертається з проханням до жителів та гостей нашої громади, а особливо до батьків неповнолітніх дітей, дотримуватися встановлених вимог та не піддавати своє життя та життя своїх дітей небезпеці.
29 Вересня, 2022 р., 16:37
26 Серпня, 2022 р., 10:16
Цьогоріч до благодійної акції «Крокуємо до школи разом» з метою підтримки  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, сімей з дітьми,  які перебувають на обліку, як такі, що є  у складних життєвих обставинах, долучилась і Тарашанська сільська рада. Під час проведення чергового рейду  25 серпня 2022 року, службою у справах дітей спільно з представником  Ювенальної Провінції (Мурару С.В.) організовано для наших діток адресні пакунки з подарунками, які складались з канцелярських  приладь, настільних ігор, солодощів, засобів гігієни та інших  необхідних речей. Метою рейдової перевірки   є профілактика дитячої безпритульності і бездоглядності, попередження правопорушень серед неповнолітніх, виявлення родин в яких діти перебувають у складних життєвих обставинах.  Рейдовою групою було обстежено умови проживання та утримання дітей громади, які є на обліку в ССД як такі, що є в складних життєвих обставинах. Незважаючи на постійні попередження і притягнення до відповідальності батьків,  є деякі сім'ї, які потребують постійного контролю і соціальної підтримки.
01 Квітня, 2022 р., 13:00
Службою у справах дітей виконавчого комітету Тарашанської сільської ради постійно здійснюється контроль над сім'ями з дітьми, які перебувають у складних життєвих обставинах на території громади.      А саме: виконання батьками батьківських обов'язків, спроможність утримання дітей, належне виховання, насильство в присутності дітей і стосовно дітей. Під счас воєннгого стану в якому опинилася наша країна, питанння дітей загострилось. Як і інші громади Західної України ми стали прихистком для сімей з дітьми внутрішьньо перміщених осіб, які наразі потребують нашої турботи і належної уваги.       Є також сім'ї, які залишились тимчасово без годувальника сім'ї у зв'язку з мобілізацією і потребують нашого соціального захисту. За ці жахливі дні війни службою у справах дітей за сприяння Тарашанської сільської ради з отриманої гуманітарної допомоги, яка надійшла від наших благодійників з Румунії, Німеччини, Голландії, Італії та інших країн, крім щоденних відправлень у гарячі точки України та комунальні установи області, для наших сімей СЖО та ВПО надається допомога.