05 Травня, 2023 р., 16:33
   Величава духовна квітка Буковини, краса і гордість цього зеленого краю-така вона для нас  Ольга Кобилянська, вірна дочка українського народу.
13 Квітня, 2023 р., 13:24
Вже проглядає сонечко. Весна до нас іде.
03 Квітня, 2023 р., 11:47
Міжнародний день дитячої книги відзначають щороку 2 квітня - в день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена.
02 Березня, 2023 р., 15:15
     Полянська сільська бібліотека 1 березня провела бесіду з дітьми "День Мерцишора"
13 Травня, 2022 р., 09:41
      З метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки Другої світової війни було проведено ряд заходів приурочених Дню пам’яті та примирення  і річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Упродовж 8-9 травня всі заклади культури громади провели різноманітні заходи. Бібліотеками та клубами громади було проведено онлайн годину спогад: «День пам’яті та надії» з доповненням книжкової виставки «Як довго ця війна триває», «Безсмертна велич «Перемоги»», «Говорять ветерани», «Велич народного подвигу…». Проведено бесіду з дітьми «Хай буде мир, хай більше не горить у пеклі війн твоє життя, людино!», а також проведено історичні бесіди, вікторини та тематичні виставки. Організовано експозиції художньої, мемуарної, інформаційно-довідкової літератури, присвячені перемозі над нацизмом у Другій світовій війні. Вшановано пам’ять загиблих українських воїнів у російсько-українській війні, покладено квіти до пам’ятника, вшановано всіх хто постраждав від нацизму. Співпрацюючи із закладами освіти організовано виготовлення дітьми символу відзначення Дня пам’яті та примирення в Україні та Європі червоного маку – квітки, що уособлює кров, пролиту на полях боїв  та пам’ять про тих, чиє життя забрала війна.