Відділ освіти, культури, молоді та спорту

17 Травня, 2024 р., 10:12
Благословенні ми життям
17 Травня, 2024 р., 09:43
  Сім'я - головна цінність в нашому житті. Сім'я - це наша гордість, надбання! Саме 15 травня ми відзначаємо Міжнародний День Сім'ї.
16 Травня, 2024 р., 16:03
Цього року 16 травня Україна відзначає унікальне національне свято – День вишиванки. Це свято самобутнє і не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Втім, мільйони українців саме цього дня дістають із шафи національне вбрання – вишиванку, і йдуть у ній на роботу, в університет чи до школи.
29 Квітня, 2024 р., 11:57
«Хай стане мир міцнішим у стократ Хай над землею чисте небо буде. Чорнобиль- попередження, набат, Його уроків людство не забуде»
24 Квітня, 2024 р., 13:22
Наказом Міністерства освіти і науки України від 13.02.2024 року № 161 затверджено Перелік закладів загальної середньої освіти – учасників основного етапу третього циклу загальнодержаного зовнішнього моніторингу якості початкової освіти у 2024 році. До вибірки потрапило 16 закладів області, серед яких і заклад нашої громади – Привороцька гімназія. Моніторинг відбувся 23 квітня 2024 року. Учні 4 класу працювали над завданнями з предмету "Я досліджую світ", які складалися з двох частин. Також діти і класний керівник  надали відповіді на анкету Українського центру оцінювання якості освіти.
10 Квітня, 2024 р., 16:41
 Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться  чогось незвичайного. З метою популяризації здорового способу життя з 1 по 5 квітня 2024 року у Привороцькій гімназії проведено «Кольоровий тиждень здоров'я». Кожен день тижня був присвячений певному кольору та мав свою тематику. Відповідний колір був присутній у одязі, в елементах декору, у дитячих виробах та навчальних матеріалах. Уроки, конкурси, виставки, змагання, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними.
28 Березня, 2024 р., 16:52
  28 березня 2024 року в приміщенні Таращанського ліцею відбулася нарада – навчання для кухарів, комірників та медичних сестер закладів освіти громади, яку провели представники Чернівецького районного управління Головного управління держпродспоживслужби  в Чернівецькій області Олексій Філімонович Крилюк, Василь Васильович Лучак за участі начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Інни Юріївни Цуркан та спеціаліста  - технолога  Дручук Ірини Василівни.