Громада у жалобі

Дата: 22.08.2024 13:00

Фото без опису

Виконавчий комітет Тарашанської сільської ради, депутатський корпус, сільський голова Василь Чуляк та всі жителі громади висловлюють співчуття рідним та близьким з приводу загибелі Героя жителя села Турятка – Софронія Валентина Михайловича 04.06.2001 року народження, який з перших днів повномасштабного вторгнення, виконуючи свій громадянський обов’язок мужньо захищав кордони нашої держави на різних її напрямках. Вірний військовій присязі, у бою за Батьківщину трагічно загинув 19.08.2024 року під час виконання бойового завдання неподалік населеного пункту Піщане Харківської області.

Поділяємо ваше горе, сумуємо разом з вами, підтримуємо вас у годину скорботи.

Нехай світла пам’ять про Героя назавжди залишиться в серцях близьких та знайомих, а Бог подарує йому вічне життя та спокій.

Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!

Вічна пам’ять та низький уклін Герою.

Про час та дату зустрічі буде повідомлено додатково.