Громада у скорботі

Дата: 31.08.2023 17:00

Фото без опису

Виконавчий комітет Тарашанської сільської ради, депутатський корпус, сільський голова Василь Чуляк, Турятський старостинський округ, староста Олена Костік та вся громада, висловлюють співчуття рідним, близьким та побратимам з приводу непоправної втрати, загибелі Героя, жителя с. Турятка - Ларіонова Олександра Васильовича 28 лютого 1984 року народження.
Олександр Васильович  був учасником АТО ще з 2014 року та проходив службу у 15-му мобільному прикордонному загоні "Сталевий кордон ", старший сержант, командир відділення. Життя нашого мужнього воїна обірвала ворожа куля снайпера на Куп'янському напрямку, Харківської області.
Наш Герой мужньо виконував свій військовий обовʼязок, в боях за Україну, її свободу і незлежність.
Нехай душа загиблого захисника знайде вічний спокій…
Вічна пам’ять, вічна слава і низький уклін українському воїну.