Обґрунтування
Тарашанська сільська ради Чернівецького району Чернівецької області
ОБҐРУНТУВАННЯ
технічних та якісних характеристик закупівлі код ДК 021:2015 , розмір бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі
(оприлюднюється на виконання постанови КМУ № 710 від 11.10.2016 «Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))
Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань, його категорія:Тарашанська сільська ради Чернівецького району Чернівецької області, с.Тарашани, ід.код замовника 04418469, орган місцевого самоврядування.
Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі й частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності):код ДК 021:2015 -03410000-7 «Деревина» (дрова твердолистяної породи, для не промислового використання: 1а група – береза (не більше 30%), дуб, бук, ясен, граб, клен, в’яз, модрина) з франко-верхній склад
Вид та ідентифікатор процедури закупівлі:відкриті торги ідентифікатор закупівліUA-2023-02-22-010988-a
Очікувана вартість та обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:648000,00 грн. Визначення очікуваної вартості предмета закупівлі обумовлено статистичним аналізомзагальнодоступної інформації про ціну предмета закупівлі, примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, а саме: згідно з пунктом 1 розділу ІІІ наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 18.02.2020 № 275 із змінами. Також проведено консультацію з ринком.
Розмір бюджетного призначення: 648000,00 грн., з них кошти місцевого бюджету – 648 000грн.
Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі.
1.Строк постачання: з дня укладання договору та до 30жовтня 2023 року
Дрова твердолистяної породи, для не промислового використання: 1а група – береза ( не більше 30%), дуб, бук, ясен, граб, клен, в’яз, модрина – 500куб.м.
2. Технічні вимоги (не гірше):
- по довжині – 0,250 - 1,90 м;
- по діаметру – від 2 см і більше;
- найбільше відхилення по довжині ± 0,1 м
-допустима вологість дров 20-30%.
Деревина дров’янадовжинами<0,25 м і товщинами>2 см (у верхньомувідрізі) можепостачатись у колотому вигляді, а саме:
- товщина ми до 16 см – не розколоті;
- товщинами 16 см - 26 см - розколена на двічастини;
- товщинами 27 см - 40 см - розколена на чотиричастини;
- товщинами 41 см і більше - розколена на таку кількість частин, за якої найбільша лінія розколу у торці будь-якої частини не перевищувала б 22 см.
Допускається змішана паливна деревина в межах не більше 30% від загального об’єму замовленої деревини.
3. Дрова повинні відповідати ТУУ-00994207-005:2018 за наступними показниками:
В дровах не допускається зовнішня трухлява гниль.
Дрова повинні бути очишені від сучків. Висота залишившихся сучків не повинна перевищувати 30 мм.
Дрова можуть бути як в корі, так і без кори.Обдир кори допускається.
Правила обміру та обліку - згідно ДСТУ- 4020-2 та Додатку А ТУУ-00994207-005:2018.
4. Вимоги до транспортування (доставки) – автотранспортом замовника.
5. До ціни тендерної пропозиції включаються наступні витрати:
- податки і збори, обов’язкові платежі, що сплачуються або мають бути сплачені згідно з чинним законодавством.
До ціни тендерної пропозиції не включаються наступні витрати:
- витрати на доставку товару;
- навантаження, розвантаження.
6. До розрахунку ціни тендерної пропозиції не включаються будь-які витрати, понесені учасником у процесі здійснення процедури закупівлі та витрати, пов’язані з укладанням договору.
7. Поставка (передача) товару здійснюється транспортом замовника згідно графіку поставки товару (при необхідності, замовник може вимагати поставку дрібними партіями).
8. Учасник-переможець повинен забезпечити поставку товару, якість якого відповідає вимогам стандартів, а також умовам, встановленим чинним законодавством до товару даного виду та тендерної документації.
9. Для підтвердження відповідності тендерної пропозиції учасника технічним, якісним, кількісним та іншим вимогам до предмета закупівлі, встановленим замовником учасник повинен надати наступні документи: пояснювальна записка з описом якісних та функціональних характеристик товару, його екологічної чистоти та країни походження.
10. Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля, про що у складі тендерної пропозиції надати гарантійний лист.
Для підтвердження відповідності пропозиції учасника процедури закупівлі технічним, якісним та кількісним вимогам до предмета закупівлі учасник повинен обов’язково надати:
- підтвердження відповідності пропозиції Учасника необхідним технічним, якісним та кількісним характеристикам предмета закупівлі, у тому числі відповідній технічній специфікації у вигляді листа-гарантії наступного змісту:
«Ми, зазначити найменування Учасника підтверджуємо відповідність своєї пропозиції технічним, якісним, кількісним характеристикам до предмета закупівлі, технічній специфікації та іншим вимогам до предмету закупівлі, що містяться в тендерній документації, в т.ч. Додатку 2тендерної документації, а також підтверджуємо можливість поставки товару, у відповідності до вимог, визначених згідно з умовами тендерної документації ».
- довідку у довільній формі за підписом учасника (керівника або уповноваженої особи учасника), що має містити інформацію про дотримання і застосування заходів із захисту довкілля.
Технічні, якісні характеристики предмета закупівлі повинні передбачати необхідність застосування заходів із захисту довкілля. Учасник повинен здійснювати поставку товарів/надання послуг/виконання робіт, якість яких відповідає умовам чинного законодавства, нормативно-правовим актам з питань дотримання вимог санітарних норм та охорони навколишнього природного середовища (захисту довкілля).Під час виконання договору необхідно застосовувати заходи із захисту довкілля, зокрема: - не допускати розливу нафтопродуктів, мастил та інших хімічних речовин на ґрунт, асфальтове покриття; - під час експлуатації автотранспорту викид відпрацьованих газів не повинен перевищувати допустимі норми; - не допускати складування сміття у несанкціонованих місцях; - компенсувати шкоду, заподіяну в разі забруднення або іншого негативного впливу на природне середовище. Засобом документального підтвердження Учасником застосовування зазначених вище заходів із захисту довкілля є наданий Учасником гарантійний лист, складений у довільній формі, в якому Учасник гарантує застосування вищезазначених заходів.